Osztályok

  • Mind
  • 1. A
  • 1. B
  • 1. C
  • 2. A
  • 2. B
  • 2. C
  • 3. A
  • 3. B
  • 3. C
  • 4. A
  • 4. B
  • 4. C
  • 5. A
  • 5. B
  • 5. C
  • 6. A
  • 6. B
  • 6. C
  • 6. D
  • 7. A
  • 7. B
  • 7. C
  • 8. A
  • 8. B
  • 8. C
  • 8. D
1. A
2020/2021
Osztályfőnök: Dunai Katalin

Basa Vivien
Dormán Dániel Gyula
Egres Bendegúz
Falmann Máté
Fonay Olivér
Györkös Ágoston
Hasenauer Hont
Hegedűs Regő
Ifj. Hoffmann Kevin Laszló
Kis-Tamásovics Hanna
Komjáthy Dániel
Korsós Ármin
Kovács Jázmin Dóra
Lados Darinka
Lukácsi Renátó
Mátrabérci Júlia
Molnár Viktória Zsuzsanna
Nagy Édra Bella
Pál Krisztián
Petrovics Jázmin
Rádler Csepke
Szabó Dávid
Szomor Ádám
Szomor Máté
Tislér Emese
Tóth László Róbert
Tóth Noel



1. B
2020/2021
Osztályfőnök: Tóthné Wéber Julianna

Aszalos Milán
Baki Fruzsina
Boros Eszter
Botos Benjámin
Botos Csillag
Deák Domonkos
Döme Zsombor
Fenyősi Emma
Fischer Patrik
Fortuna Ádám
Hering Botond
Horváth Márk Zsolt
Kárpáti Vivien
Kéri Tia
László Eszter
László Júlia
Mátyás Nóra
Ország Adrián
Osztopányi Vince
Papp Zétény
Petrovics Dzsenifer Ilona
Pichler Zsófia
Simicz Anna Mira
Simon Ákos
Tóth Ákos
Varga András
Varga Márton Dávid
Zámbó Flóra Gréta



1. C
2020/2021
Osztályfőnök: Varga Bernadett

Almásy Ármin Pál
Bak Balázs
Baka Olivér
Baricz Botond Gábriel
Czibolya Áron
Gombos András
Gyimesi János Botond
Gyurcsik Bernadett Anna
Imreh Marcell
Kecskeméti Fanni
Kelemen Lóránd
Kingl Marcell
Kovács Dominik
Kovács Liza Panna
Kürthy Péter Áron
Lengyel Máté András
Moreira Kiara
Nikolics Nikolasz
Novák Csenge
Petovári Csenge
Prantner Benedek
Szabó Csanád
Szabó Fanni
Szabó Izabella
Széna Orsolya
Szücs Miklós
Virág Sára
Zubán Izabella
Zsolnai Viktória



2. A
2019/2020
Osztályfőnök: Cserné Méhn Andrea

Bayer András
Blazsek Nóra
Botika Koppány Máté
Fejes Barnabás
Fonay Liza
Foór Mónika
Haraszti Zsombor
Kovács Botond
Kurucz Boróka
Nagy Norbert
Németh Noah
Páncél András
Pap Lőrinc Gál
Serény Sámuel Patrik
Simon Ármin
Szabó Dorottya
Szabó Viktória Kitti
Szilágyi-Rajna Krisztina
Vincze Vajk Valentin
Zsinkó Luca



2. B
2019/2020
Osztályfőnök: Varga Ágnes

Bátori Barnabás
Bencze János
Dibuz Hanna Boglárka
Hegyi Csongor
Hell Viola Petra
Hires Máté Péter
Ligeti Nimród
Nagy-Skáfár Anna
Nyáry Áron
Petrovics Kiara
Rácz Márton
Reisch Barnabás
Schrott-Fenyő Fortuna
Serény Maja
Takács Péter
Tarr Zalán
Ziener Zalán



2. C
2019/2020
Osztályfőnök: Csepregi Tamás

Balogh Gréta Bodza
Bosznai Benett
Dokic Anna
Dokic Márkó
Duczon András
Dunai Liána
Felföldi Zsófia Valéria
Földesi Fanni
Grim Míra
Háber Kristóf
Herczeg-Urbán Benő
Király Andzseló Bálint
Kiss Iván Sámuel
Kocsis Katalin
Kovács Lilla Sára
Márton Bolyk Benedek
Németh Roland
Novák Levente
Rajkovics Péter
Schneider Gréta
Szabó Aurél
Szebeni Luca
Szűcs Vince Pál
Takács Bálint
Udvardi Márk Dániel
Zsoldos Hanna Lilien



3. A
2018/2019
Osztályfőnök: Mayer Brigitta

Blazsek Ádám
Bocz Dénes
Csendes Péter
Dömse Luca
Kindl Ádám
Kövesdi Jáde Dominika
Lujber Barbara Léda
Márkus-Késmárki Karina Zselyke
Németh Nimród
Nyáry Lili
Papp Gréta 
Salamon Rozina Blanka
Szabó Luca Hanna
Szabó Panna
Tóth Éva
Váradi Viola



3. B
2018/2019
Osztályfőnök: Kriklerné Lieber Zita

Antal Dorka Róza
Baki Félix
Bayer Lili
Csiszár Balázs
Falus Csenge Kincső
Fischer Barnabás
Gáspár Laura
Horváth-Szabó Szonja Dzsesszika
Kárpáti Martin
Kis-Gál Zsolna
Marosvölgyi Barna
Mike Luca
Óbert Botond Attila
Palágyi Míra
Somogyi Sára
Szabó Dalma
Szőrfi Anna



3. C
2018/2019
Osztályfőnök: Helesfayné Lajtai Csilla

Boronkai Bence Dániel
Deák Zsófi
Doboviczki Lotti Hédi
Futó Gergő
Gölöncsér Vince
Hegyi Virág
Horváth Emma Hanna
Illés Rudolf Attila
Kachovetz Kinga Anna
Kaiser Petra
Kiss Gergely
Kiss Hanga
Kiss Levente
Kovács Gabriella
Kovács Hanna Rebeka
Kovács Levente Adrián
Körösztös Botond László
Kövecs Luca Panna
Nagy Károly
Nagy Kincső
Pál Olivér
Rosta Barnabás
Széna Emese
Szilágyi Kata Júlia
Tálosi Míra



4. A
2017/2018
Osztályfőnök: Lombos Tamásné

Arató Lotti
Betlehem Réka
Bozó Anna Izabella
Bödör Lili
Buzsáki Adél
Csécsei Tamás
Dibuz Bence Benjamin
Doboka Attila
Fodor Bertalan
Fridrik Tamás Pál
Hódosi Balázs
Kalász Léna Hanga
Katics Mirkó
Kovács Bálint László
Lados Kincső
Lujber Hédi Zsófia
Nagy Hunor Endre
Nagy-Skáfár Antal
Nagy Zóra Adrienn
Ősz Zsombor
Pásztor Nadin
Simon Zsófia
Takács Lili
Tóth Dioméd
Ugróczky Dorottya
Vadász Hanga



4. B
2017/2018
Osztályfőnök: Kleicsné Wunderlich Viktória

Baán Donát
Bakó Bianka
Bank Liliána
Bátori Lili
Faranki Gergő
Hegyi Bíbor
Horváth Dominik
Klárics Tamás
Kocsis András
Kollár Marcell
Korbélyi Barna
Kovács Jázmin
Kurucz Keve
Laduver Boróka Anna
Molnár Ákos
Nagy Tekla
Prisztács Emília
Radler Bodza Luca
Rameisl Vencel Márton
Reisch Jázmin
Ritter Benedek Zoltán
Szabó Bertalan
Szabó Lili
Szabó Zalán
Trunk Eszter
Varga Dorottya
Zank Sarolta



4. C
2017/2018
Osztályfőnök: Mohácsiné Orbán Ibolya

Balogh András
Benkő Luca
Buzás Botond Kende
Cserneczky Laura
Duczon Benedek
Erdős Lilla
Gédert Letícia
Jakapovics Jana
Katona Zsombor
Kiss Kende Balázs
Kocsis Benjamin László
Marquette Gina Sophia
Máthé Boldizsár
Máthé Lili
Moezzi Szemira
Pellei Ditta
Rózsár Helka
Stephen Saleisha Elizabeth
Stiefel Liliána
Szabó Lujza Gréta
Szigeti Mátyás Sámuel
Tóth Lilla
Zongor Máté
Zsolnai Zsófia



5. A
2016/2017
Osztályfőnök: Ódor Eleonóra

Balázs Dóra
Bácsván Emili
Bencze Péter
Blazsek Tibor
Bocz Enikő
Bóka Tímea
Bornemissza Adél
Bosnyák Gergő
Dömse Petra
Kleics Bertalan
Kleics Botond
Nagy Júlia
Nagy Nimród Bálint
Pap Júlia Róza
Papp Zsófia
Peischer Dorottya
Pintér András Levente
Pongrácz Gergő László
Salamon Vencel
Scheich Abigél
Somogyi Réka
Svégel Hanna
Szabó Léna Panna
Szakály Emília Eszter
Tálos Aisa
Turi Botond András
Ugróczky László
Vámi Dominik
Váradi Liliána
Zámbori Franciska Sára
Zentai Ármin Mór



5. B
2016/2017
Osztályfőnök: Horváth Ágnes

Antal Marcell
Bedő Kristóf Benjamin
Boda Hanna
Csapó-Jakabos Zétény
Csepregi Zsombor Ákos
Csiszár Csanád
Csoboth Armand
Dóra Kata
Dóra Martin
Dóra Sára
Haraszti Bianka
Herke Noémi
Illés Anna
Illés-Streicher Bodza
Kindl Barnabás
Kis-Gál Torontál
Kis Gyula
Kollmann Olivér
Korsós Benedek Attila
Márkus Kornél Zalán
Molnár Levente
Muhvic Al Dominik
Nagy Jázmin
Németi Sion Péter
Páncél Petra
Petrovics Zoltán
Pfaff Dukai Előd
Rameisl Máté
Szabó Dániel
Ungvári Soma
Wittenberger Kornél



5. C
2016/2017
Osztályfőnök: Rostáné Jakab Edit

Bajomi Dániel
Bánkövi Bence
Bódi Ramóna Evelin
Csiszár Alexandra Bereniké
Dunai Kevin
Gál Lara
Gellén Magor
Gradwohl Anna Nóra
Horváth Levente Bendegúz
Imreh Anna
Kiss-Gurdán Gréta
Kurucz Gergely
Mérész Márk Iván
Molnár Balázs Péter
Molnár Léna Nóra
Nagy Gergely
Prantner Milán
Rőczei Adrián
Schlapp Molnár Annamari
Seres Damján
Szabó Dániel
Szanda Péter Tibor
Szentes József
Takács Benedek
Varsányi Dávid Péter



6. A
2015/2016
Osztályfőnök: Gerdei Katalin

Apaceller Lora Dalma
Balog Kíra Bianka
Dorozsmai Hédi
Fodor Márton Olivér
Kóczián Martin
Németh Réka
Palágyi András 
Páncél Emma
Papp Miranda Laura
Papp Viktória
Rédei Joel Patrik
Répásy Gergő István 
Rezneki Jázmin
Salánki Hanna 
Sebők Petra
Simon Dávid
Somogyi Regina 
Széles Sámuel
Végső Natasa



6. B
2015/2016
Osztályfőnök: Lénártné Makray Klára

Baán Boglárka
Bank Olivér
Botika Botond Zsolt
Csapó-Jakabos Minka
Csendes Balázs 
Dirner Liza Sára
Fertály Zalán
Horváth Liza
Istokovics Panna
Márton Nóra
Merza-Szabó Ákos
Nagy Gergely Miklós
Németh Ábel
Nyikos Emma Kornélia
Pánics Lilien Málna
Scheich Iván Buda
Szántó Zsófia
Szolnok-Jakab Kristóf
Szőrfi Levente
Tóth Cecília
Udvarácz Marcell
Zádori Anna Léna
Zomi Zsombor



6. C
2015/2016
Osztályfőnök: Köröspartiné Darvas Tímea

Baki Bence
Barka Rita Virág
Bernhardt Áron 
Csima Nedda Sára 
Darázsi Márk 
Darvas Adrienn
Herke Zsófia 
Matta Cecilia
Nagy Flóra
Nagyillés Dániel 
Papp Anna Enikő
Pálfai Huba Csongor 
Petrovics Bianka Noémi
Szentes Levente 
Szóvári Boglárka 
Tóth-Szorg Hunor 
Ughy Norman
Vogronics Ákos 



6. D
2015/2016
Osztályfőnök: Rósné Molnár Anita

Bódi Rómeó Patrik
Bornemissza Panna
Böröcz Petra
Dunai Jázmin Kiara
Gédert Luca
Halász Nimród Zsolt
Kachovetz Olivér
Kereszturi-Farkas András
Kincses Leó
Ladnai Lilla
Lang Jázmin
Mátrabérci Natasa
Moezzi Arman
Molnár Eszter
Nagy Krisztián
Nagy Panna Zsófia
Pokol Panna
Radnai Csongor
Schlapp-Molnár Milán
Schneider Martin
Skrabák Balázs Péter
Szanda Lara Vanda
Szentpáli Dániel András
Szigeti Dániel Csaba
Szücs Maja
Tálosi Gréta
Tóth Maja
Zongor Iván



7. A
2014/2015
Osztályfőnök: Wéberné Kiss Ágota

Balogh Lili 
Belvárácz Sára
Csapó-Jakabos Keve
Csernik Eszter Zorka
Hatházi Milán 
Holenka Márton
Istvánovics Tamás Ákos
Jeges Milán Dávid
Juronics Anna Boglárka 
Kiss Nóra
Kiss Tamás
Kosztor-Nemes Boldizsár 
Nyáry Jázmin
Nyikos Levente Attila
Peischer Barnabás 
Pintér Balázs
Pongrácz Kata Judit
Rameisl Viola Dorka  
Szabó Barnabás 
Szabó Domonkos 
Szabó Dorka  Hanna
Szabó Liliána Mária
Szabó Luca Katalin
Takács Balázs Marcell
Tóth Bálint Attila 
Trunk Alíz
Wagner Márton Dániel 
Zolarek Dávid



7. B
2014/2015
Osztályfőnök: Babocsay Csilla

Arató Bercel 
Balogh Emma
Bedő Hanna Dorottya
Berkecz Dominik
Bóka Dominika
Cziczovszki Donát Zsolt 
Csuha Lilla Laura
Gál András Dávid    
Karácsony Lilla Tamara
Kasztner Zorka Fanni
Kis Bettina 
Kovács Kristóf
Lados Janka
Lendvai Enikő Beatrix
Nagy Judit Jáde
Ősz Jázmin
Papp Kinga Katalin
Papp Loréna Vanda
Petricsevics Gréta 
Rózsa Ramón Dávid
Schiller Anasztázia Jázmin
Schneider Máté 
Stier Eszter    
Szebeni - Kovács Blanka
Tóth Andelin
Vígh Péter Benedek 
Vincze Karsa



7. C
2014/2015
Osztályfőnök: Pokol Lajos

Bak Barnabás
Bosnyák Levente Zoltán 
Bozó András
Fatalin Violetta
Futó Melinda Hanna
Kaiser Dániel 
Kalamár Kamilla
Kiss Keve Botond  
Kocsis Katinka Panna
Kövecs Hanna Kata
Kraft Benjámin 
Kuthy Dávid
Lóki-Zrínyi Péter
Máté Laura
Nagy Júlia
Niedermajer Zoárd
Pintér Éva
Rácz Luca Kincső
Stockwell Kende Dávid
Svégel  Réka  
Szabó Damján 
Szilágyi Réka Zsófia
Tamás Bettina
Uherkovich Mira Réka



8. A
2013/2014
Osztályfőnök: Istokovicsné Hegedüs Mónika

Bosnyák Jázmin
Czene Luca Anna
Csatai Milán 
Dudás Kincső Renáta
Falus Cserne Enikő
Gábor Donát
Haszon Levente
Horváth Liliána Luca
Karancsi Karolina
Király Petra
Kovács Bence Péter
Kozma Viktória
Lőrinc Lili
Mercz Máté
Merza-Szabó Nikoletta 
Mudra Málna Dorka
Nagy Léna Noémi
Nagy Lujza
Nagy Zalán Mihály 
Oláh Gréta
Petik Gréta
Tászler Jázmin Lilla
Tóth András Ernő
Vámi Nilla Nikoletta



8. B
2013/2014
Osztályfőnök: Varró Gábor

Dóra Hanna Enikő
Gyulai Vajk
Hagen Katalin 
Hederics Hanna
Kámory Zsófia Emma
Keitz Márton 
Kiricsi Martin 
Kiss Flóra
Klárics Zdenkó
Kosztor-Nemes Marcell
Krausz Martin Bendegúz
Mátyás Mia
Miklós Dániel 
Nagy Kincső
Nebl Gergő 
Páncél Anna
Rang Zubán Kristóf 
Schneider András Máté 
Seres Milda 
Szomor Zsombor 
Szőllősy Koppány
Török Csenge
Vigh Bendegúz Balázs 
Viola Blanka Lívia



8. C
2013/2014
Osztályfőnök: Dr. Hardicsayné Dani Gizella

Baki Flóra
Bálint Brigitta Janka 
Boda Mirjam
Bölcskei László Tibor 
Frank Martin
Futó Dorina Evelin 
Horváth Frida
Jagic Jázmin Zsuzsa
Keller Zsombor
Márkus Zsófia Hanga
Póli Kristóf 
Rajkovics Anna
Resz Nikolett Vivien 
Sebők Dóra
Soltész Bálint 
Tóth Sámuel
Turi Janka Lilla
Váczi Kristóf Róbert
Werner Adél Petra



8. D
2013/2014
Osztályfőnök: Stenczer Péter

Bak Botond
Bornemissza Bálint 
Buzás Máté
Cserneczky László Marcell 
Diószegi Nándor
Dunai Sándor Márk 
Dunai Zsolt Erik   
Fekete György Szabolcs
Gács Sophia
Gáspár Marcell
Horváth Bendegúz Bálint 
Kiss Tamara
Kolozsváry Dominik 
Kovács Etelka Petra
Kovács Luca
Kovács Raul
Lisch Elizabet Eszter
Markotay Adrienn
Márkus–Késmárki Márk
Nagy Adrián
Pásztor Kevin
Puszpán Lénárd
Radnai Borcsa
Tarcsai Natalia
Vizsi Adél