Osztályok

  • Mind
  • 1. A
  • 1. B
  • 1. C
  • 2. A
  • 2. B
  • 2. C
  • 3. A
  • 3. B
  • 3. C
  • 4. A
  • 4. B
  • 4. C
  • 5. A
  • 5. B
  • 5. C
  • 6. A
  • 6. B
  • 6. C
  • 7. A
  • 7. B
  • 7. C
  • 7. D
  • 8. A
  • 8. B
  • 8. C
1. A
2021/2022
Osztályfőnök: Lombos Tamásné

Antal Anna Sára
Berghauer Franciska
Burány Barbara
Erdősi Mátyás
Futó Izabella
Gyulai Félix Náron
Hajdu Szimonetta Lilla
Jáger Benedikt
Karaoglan Ayse Mia
Kiss Zsolt József
Kovácsevics-Szabó Korvin 
Márton Mila Hanga
Német Bertalan István
Palotai Mirella
Szabó Levente
Vágner Zalán Béla
Zámbó Ádám Vajk
Ziener Emese Réka



1. B
2021/2022
Osztályfőnök: Kleicsné Wunderlich Viktória

Árkosi Adél Barbara
Bajkó Máté
Bakó Bálint
Bátori Míra
Darvasi Balázs Csaba
Erdős Botond 
Fertály Anna
Grain Noé Botond
Hahn Dániel
Nagy Noel Benedek
Németh Áron Szabolcs
Reisch Botond
Salánki Vanda
Simon Miron
Szabó Ákos
Tálos Benedek
Varga Dániel Szabolcs
Vicze Hanna
Vidécz Janka
Zank András
Zentai Anna



1. C
2021/2022
Osztályfőnök: Mohácsiné Orbán Ibolya

Ács Barna Zoltán
Baczur Bence Benett
Baksics Dorottya
Cserneczky Mirkó
Csonka Vilmos Ferenc
Földesi Nelli
Gyimesi Léna Olívia
Ilkaházi Letícia
Jankó Donát
Kachovetz Dorina Emma
Kálmándy-Pap Adél
Kereszturi Noel
Kéri Márk
Kis-Pongrácz Mátyás
Kovács Lora Adél
Kövesdi Uriel Mátyás
Molnár Balázs
Molnár Roland
Németh Annabell
Somogyi Ádám Tamás
Surinya Borbála
Székelyhidi Anna
Xu Shi Han
Zubán Olívia Emma
Zsoldos Jázmin



2. A
2021/2022
Osztályfőnök: Dunai Katalin

Dormán Dániel Gyula
Egres Bendegúz
Falmann Máté
Fonay Olivér
Györkös Ágoston
Hasenauer Hont
Hoffmann Kevin László
Kis-Tamásovics Hanna
Komjáthy Dániel
Korsós Ármin
Kovács Jázmin Dóra
Lados Darinka
Mátrabérci Júlia
Mogyoróssy Mátyás
Molnár Viktória Zsuzsanna
Nagy Édra Bella
Pál Krisztián
Rádler Csepke
Szabó Dávid
Szomor Ádám
Szomor Máté
Tislér Emese
Tóth László Róbert
Tóth Noel



2. B
2021/2022
Osztályfőnök: Tóthné Wéber Julianna

Aszalos Milán
Baki Fruzsina
Bari Tamara Szofi
Boros Eszter
Deák Domonkos
Döme Zsombor
Fenyősi Emma
Fischer Patrik
Fortuna Ádám
Hering Botond
Horváth Márk Zsolt
Kárpáti Vivien
Kéri Tia
László Eszter
László Júlia
Mátyás Nóra
Ország Adrián
Osztopányi Vince
Papp Zétény
Pichler Zsófia
Simicz Anna Mira
Simon Ákos
Tóth Ákos
Varga András
Varga Márton Dávid
Zámbó Flóra Gréta



2. C
2021/2022
Osztályfőnök: Varga Bernadett

Almásy Ármin Pál
Bak Balázs
Baka Olivér
Baricz Botond Gábriel
Czibolya Áron
Dos Santos Miló
Gombos András
Gyimesi János Botond
Gyurcsik Bernadett Anna
Imreh Marcell
Kecskeméti Fanni
Kelemen Lóránd
Kingl Marcell
Kovács Dominik
Kovács Liza Panna
Kürthy Péter Áron
Lengyel Máté András
Moreira Kiara
Nikolics Nikolasz
Novák Csenge
Petovári Csenge
Prantner Benedek
Szabó Csanád
Szabó Fanni
Széna Orsolya
Szücs Miklós
Virág Sára
Zubán Izabella
Zsolnai Viktória



3. A
2021/2022
Osztályfőnök: Cserné Méhn Andrea

Bayer András
Blazsek Nóra
Botika Koppány Máté
Fonay Liza
Foór Mónika
Haraszti Zsombor
Kovács Botond
Kurucz Boróka
Nagy Norbert
Németh Noah
Páncél András
Pap Lőrinc Gál
Serény Sámuel Patrik
Simon Ármin
Szabó Dorottya
Szabó Viktória Kitti
Szilágyi-Rajna Krisztina
Vincze Vajk Valentin
Zsinkó Luca



3. B
2021/2022
Osztályfőnök: Varga Ágnes

Bátori Barnabás
Bencze János
Dibuz Hanna Boglárka
Gál-Farkas Lilla
Hegyi Csongor
Hell Viola Petra
Hires Máté Péter
Hussman Ria Kíra
Ligeti Nimród
Nagy-Skáfár Anna
Nyáry Áron
Rácz Márton
Reisch Barnabás
Schrott-Fenyő Fortuna
Serény Maja
Takács Péter
Tarr Zalán
Ziener Zalán



3. C
2021/2022
Osztályfőnök: Csepregi Tamás

Balogh Gréta Bodza
Bosznai Benett
Dokic Anna
Dokic Márkó
Duczon András
Dunai Liána
Felföldi Zsófia Valéria
Földesi Fanni
Grim Míra
Háber Kristóf
Herczeg-Urbán Benő
Király Andzseló Bálint
Kiss Iván Sámuel
Kocsis Katalin
Kovács Lilla Sára
Márton Bolyk Benedek
Moga Evangelina
Németh Roland
Novák Levente
Rajkovics Péter
Schneider Gréta
Szabó Aurél
Szebeni Luca
Szűcs Vince Pál
Takács Bálint
Udvari Márk Dániel
Zsoldos Hanna Lilien



4. A
2021/2022
Osztályfőnök: Mayer Brigitta

Blazsek Ádám
Bocz Dénes
Csendes Péter
Dömse Luca
Gál-Farkas Ádám
Kindl Ádám
Kövesdi Jáde Dominika
Lujber Barbara Léda
Márkus-Késmárki Karina Zselyke
Mogyoróssy Zsófia
Németh Nimród
Nyáry Lili
Papp Gréta 
Salamon Rozina Blanka
Szabó Luca Hanna
Szabó Panna
Tóth Éva
Váradi Viola



4. B
2021/2022
Osztályfőnök: Kriklerné Lieber Zita

Antal Dorka Róza
Baki Félix
Bayer Lili
Csiszár Balázs
Falus Csenge Kincső
Fischer Barnabás
Gáspár Laura
Horváth-Szabó Szonja Dzsesszika
Kárpáti Martin
Kis-Gál Zsolna
Marosvölgyi Barna
Mike Luca
Óbert Botond Attila
Palágyi Míra
Somogyi Sára
Szabó Dalma
Szőrfi Anna
Vörösmarty-Könczöl Dávid Szabolcs



4. C
2021/2022
Osztályfőnök: Helesfayné Lajtai Csilla

Csiszár-Radnai Nátán Donát
Deák Zsófi
Doboviczki Lotti Hédi
Futó Gergő
Gölöncsér Vince
Hegyi Virág
Horváth Emma Hanna
Illés Rudolf Attila
Kachovetz Kinga Anna
Kaiser Petra
Kiss Gergely
Kiss Hanga
Kiss Levente
Kovács Gabriella
Kovács Hanna Rebeka
Kovács Levente Adrián
Körösztös Botond László
Kövecs Luca Panna
Nagy Károly
Nagy Kincső
Pál Olivér
Rosta Barnabás
Széna Emese
Szilágyi Kata Júlia
Tálosi Míra



5. A
2021/2022
Osztályfőnök: Istokovicsné Hegedüs Mónika

Arató Lotti
Betlehem Réka
Bozó Anna Izabella
Bödör Lili
Buzsáki Adél
Csécsei Tamás
Dibuz Bence Benjamin
Doboka Attila
Fodor Bertalan
Fridrik Tamás Pál
Herger Adél
Horváth Léna Melinda
Hódosi Balázs
Kalász Léna Hanga
Katics Mirkó
Kovács Bálint László
Krippl Hilka Eliza
Lados Kincső
Lujber Hédi Zsófia
Nagy-Skáfár Antal
Nagy Zóra Adrienn
Ősz Zsombor
Pásztor Nadin
Simon Zsófia
Takács Lili
Tóth Dioméd
Ugróczky Dorottya
Vadász Hanga



5. B
2021/2022
Osztályfőnök: Nagy Anita

Baán Donát
Bakó Bianka
Bank Liliána
Bátori Lili
Faranki Gergő
Hegyi Bíbor
Horváth Dominik
Klárics Tamás
Kocsis András
Kollár Marcell
Korbélyi Barna
Kovács Jázmin
Kurucz Keve
Laduver Boróka Anna
Molnár Ákos
Nagy Tekla
Radler Bodza Luca
Rameisl Vencel Márton
Reisch Jázmin
Ritter Benedek Zoltán
Szabó Bertalan
Szabó Lili
Trunk Eszter
Varga Dorottya
Zank Sarolta



5. C
2021/2022
Osztályfőnök: Stenczer Péter Pál

Balogh András
Benkő Luca
Buzás Botond Kende
Cserneczky Laura
Duczon Benedek
Erdős Lilla
Gédert Letícia
Jakapovics Jana
Katona Zsombor
Kiss Kende Balázs
Kocsis Benjamin László
Marquette Gina Sophia
Máthé Boldizsár
Máthé Lili
Moezzi Szemira
Pellei Ditta
Rózsár Helka
Stephen Saleisha Elizabeth
Stiefel Liliána
Szabó Lujza Gréta
Szigeti Mátyás Sámuel
Tóth Lilla
Zongor Máté
Zsolnai Zsófia



6. A
2021/2022
Osztályfőnök: Ódor Eleonóra

Balázs Dóra
Bácsván Emili
Bencze Péter
Blazsek Tibor
Bocz Enikő
Bóka Tímea
Bornemissza Adél
Bosnyák Gergő
Dömse Petra
Kleics Bertalan
Kleics Botond
Nagy Júlia
Nagy Nimród Bálint
Pap Júlia Róza
Papp Zsófia
Peischer Dorottya
Pintér András Levente
Pongrácz Gergő László
Salamon Vencel
Scheich Abigél
Somogyi Réka
Svégel Hanna
Szabó Léna Panna
Szakály Emília Eszter
Tálos Aisa
Turi Botond András
Ugróczky László
Vámi Dominik
Váradi Liliána
Zámbori Franciska Sára
Zentai Ármin Mór



6. B
2021/2022
Osztályfőnök: Horváth Ágnes

 Antal Marcell
 Bedő Kristóf Benjamin
 Boda Hanna
 Csapó-Jakabos Zétény
 Csepregi Zsombor Ákos
 Csiszár Csanád
 Csoboth Armand
 Dóra Kata
 Dóra Martin
 Dóra Sára
 Haraszti Bianka
 Herke Noémi
 Illés Anna
 Illés-Streicher Bodza
 Kindl Barnabás
 Kis-Gál Torontál
 Kis Gyula
 Kollmann Olivér
 Korsós Benedek Attila
 Márkus Kornél Zalán
 Molnár Levente
 Muhvic Al Dominik
 Nagy Jázmin
 Németi Sion Péter
 Páncél Petra
 Petrovics Zoltán
 Pfaff Dukai Előd
 Rameisl Máté
 Szabó Dániel
 Ungvári Soma
 Wittenberger Kornél



6. C
2021/2022
Osztályfőnök: Rostáné Jakab Edit

Bajomi Dániel
Bánkövi Bence
Belső Gergő
Bódi Ramóna Evelin
Csiszár Alexandra Bereniké
Dunai Kevin
Gál Lara
Gellén Magor
Gradwohl Anna Nóra
Horváth Levente Bendegúz
Imreh Anna
Kiss-Gurdán Gréta
Kurucz Gergely
Mérész Márk Iván
Molnár Balázs Péter
Molnár Léna Nóra
Münster Mira
Nagy Gergely
Prantner Milán
Rőczei Adrián
Schlapp Molnár Annamari
Seres Damján
Szabó Dániel
Szanda Péter Tibor
Szentes József
Takács Benedek
Vanyó Levente
Varsányi Dávid Péter



7. A
2021/2022
Osztályfőnök: Gerdei Katalin

Apaceller Lora Dalma
Balog Kíra Bianka
Dorozsmai Hédi
Kóczián Martin
Páncél Emma
Papp Viktória
Rédei Joel Patrik
Répásy Gergő István 
Rezneki Jázmin
Salánki Hanna 
Sebők Petra
Simon Dávid
Somogyi Regina 
Széles Sámuel
Végső Natasa



7. B
2021/2022
Osztályfőnök: Leipold Renáta

Baán Boglárka
Bank Olivér
Botika Botond Zsolt
Csapó-Jakabos Minka
Csendes Balázs 
Dirner Liza Sára
Fertály Zalán
Horváth Liza
Istokovics Panna
Krippl Hedvig Emma
Márton Nóra
Merza-Szabó Ákos
Nagy Gergely Miklós
Németh Ábel
Nyikos Emma Kornélia
Pánics Lilien Málna
Scheich Iván Buda
Szántó Zsófia
Szolnok-Jakab Kristóf
Szőrfi Levente
Tóth Cecília
Udvarácz Marcell
Zádori Anna Léna



7. C
2021/2022
Osztályfőnök: Köröspartiné Darvas Tímea

Baki Bence
Bernhardt Áron 
Darvas Adrienn
Herke Zsófia 
Matta Cecilia
Nagy Flóra
Nagyillés Dániel 
Pálfai Huba Csongor 
Szentes Levente 
Szóvári Boglárka 
Tóth-Szorg Hunor 
Ughy Norman
Vogronics Ákos 



7. D
2021/2022
Osztályfőnök: Rósné Molnár Anita

Bódi Rómeó Patrik
Bornemissza Panna
Böröcz Petra
Dunai Jázmin Kiara
Gédert Luca
Halász Nimród Zsolt
Kachovetz Olivér
Kereszturi-Farkas András
Kincses Leó
Ladnai Lilla
Lang Jázmin
Mátrabérci Natasa
Moezzi Arman
Molnár Eszter
Nagy Krisztián
Nagy Panna Zsófia
Pokol Panna
Radnai Csongor
Skrabák Balázs Péter
Szanda Lara Vanda
Szatmári Zalán Dávid
Szentpáli Dániel András
Szigeti Dániel Csaba
Szücs Maja
Tálosi Gréta
Tóth Maja
Zongor Iván
 



8. A
2021/2022
Osztályfőnök: Wéberné Kiss Ágota

Balogh Lili 
Belvárácz Sára
Csapó-Jakabos Keve
Csernik Eszter Zorka
Hatházi Milán
Holenka Márton
Istvánovics Tamás Ákos
Jeges Milán Dávid
Juronics Anna Boglárka 
Kiss Nóra
Kiss Tamás
Kosztor-Nemes Boldizsár 
Nyáry Jázmin
Nyikos Levente Attila
Peischer Barnabás 
Pintér Balázs
Pongrácz Kata Judit
Rameisl Viola Dorka  
Szabó Barnabás 
Szabó Domonkos 
Szabó Dorka  Hanna
Szabó Liliána Mária
Szabó Luca Katalin
Takács Balázs Marcell
Tóth Bálint Attila 
Trunk Alíz
Wagner Márton Dániel 
Zolarek Dávid



8. B
2021/2022
Osztályfőnök: Babocsay Csilla

Arató Bercel 
Balogh Emma
Bedő Hanna Dorottya
Bóka Dominika
Cziczovszki Donát Zsolt 
Csuha Lilla Laura
Gál András Dávid    
Karácsony Lilla Tamara
Kasztner Zorka Fanni
Kis Bettina 
Kovács Kristóf
Lados Janka
Lendvai Enikő Beatrix
Nagy Judit Jáde
Ősz Jázmin
Papp Loréna Vanda
Petricsevics Gréta 
Rózsa Ramón Dávid
Schiller Anasztázia Jázmin
Schneider Máté 
Stier Eszter    
Szebeni - Kovács Blanka
Tóth Andelin
Vígh Péter Benedek 
Vincze Karsa



8. C
2021/2022
Osztályfőnök: Pokol Lajos

Bak Barnabás
Bosnyák Levente Zoltán 
Bozó András
Czeiler-Kovács Lilien Gyöngyi
Fatalin Violetta
Futó Melinda Hanna
Kaiser Dániel 
Kalamár Kamilla
Kiss Keve Botond  
Kocsis Katinka Panna
Kövecs Hanna Kata
Kraft Benjámin 
Kuthy Dávid
Lóki-Zrínyi Péter
Máté Laura
Nagy Júlia
Niedermajer Zoárd
Pintér Éva
Rácz Luca Kincső
Stockwell Kende Dávid
Svégel  Réka  
Szabó Damján 
Szilágyi Réka Zsófia
Tamás Bettina
Uherkovich Mira Réka