Munkatársaink

  • Mind
  • technikai munkatárs
  • tanár
  • tanító
  • vezetőség
Antal Norbert
uszodamester

Babocsay Csilla
tanár
osztályfőnök - 6. B
természetismeret, testnevelés
Fogadóóra: szerda 5. óra

Bárkányi Tamásné
tanár
tanulószoba, technika és életvitel
Fogadóóra: kedd 1. óra

Baumann Zoltán
tanító
napközi - 1. A
ének-zene, etika, környezetismeret, rajz és vizuális kultúra, technika és életvitel
Fogadóóra: péntek 6.óra

Bentzik Kinga
tanár
tanulószoba

dr. Bereczné Kordás Ibolya
Fogadóóra: hétfő 2. óra

Bornemissza István
uszodamester

Cselikné Juhász Ildikó
iskola igazgató
tanár
magyar nyelv és irodalom
Fogadóóra: szerda 2. óra

Csepregi Tamás
tanító
osztályfőnök - 1. C
Fogadóóra: szerda 4. óra

Cserné Méhn Andrea
tanító
osztályfőnök - 1. A
Fogadóóra: szerda 2. óra

Csondor Norbert
tanár
napközi - 4. C
angol nyelv
Fogadóóra: szerda 4. óra

Dömötör Márk
tanító
napközi - 3. C
angol nyelv, testnevelés
Fogadóóra: péntek 6. óra

Dunai Katalin
tanító
osztályfőnök - 4. A
Fogadóóra: kedd 2. óra

Egres-Szűcs Andrea
gazdasági ügyintéző

Fischer Adrienn
tanár
napközi - 1. B
német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: kedd 5. óra

Gerber Mátyás
rendszergazda

Gerdei Katalin
tanár
osztályfőnök - 5. A
ének-zene, történelem
Fogadóóra: kedd 5. óra

Gyenisné Kacskovics Dóra
tanító
ének-zene, etika, környezetismeret, technika és életvitel
Fogadóóra: hétfő 5. óra

Gyúró Dénes
tanító
napközi - 3. B
testnevelés
Fogadóóra: szerda 5. óra

Gyúróné Juhász Anita
tanító
napközi - 2. A
ének-zene, etika, környezetismeret, rajz és vizuális kultúra, technika és életvitel
Fogadóóra: szerda 4. óra

Gyuróné Müller Beáta
tanár, tanító
német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: hétfő 3. óra

Harasztiné Gungl Marianna
tanár
német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: szerda 3. óra

Dr. Hardicsayné Dani Gizella
tanár
osztályfőnök - 7. C
biológia, földrajz, természetismeret
Fogadóóra: csütörtök 2. óra

Hegedűs Zoltán
tanár
rajz és vizuális kultúra

Helesfayné Lajtai Csilla
tanító
osztályfőnök - 2. C
Fogadóóra: hétfő 5. óra

Hidvégi Renáta
takarító

Horváth Ágnes
tanár
osztályfőnök - 8. B
német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: hétfő 3. óra

Istokovicsné Hegedüs Mónika
tanár
osztályfőnök - 7. A
német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: hétfő 3. óra

Jerneyné Szobota Erika
tanító
napközi - 4. A
etika
Fogadóóra: hétfő 5. óra

Kissné Rohn Anita
tanár
német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: csütörtök 4. óra

Klajbárné Fábián Aranka
takarító kézbesítő

Kleicsné Wunderlich Viktória
tanító
osztályfőnök - 3. B
német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: hétfő 3. óra

Knapp Gábor
portás

Köröspartiné Darvas Tímea
tanár
osztályfőnök - 5. C
német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: péntek 4. óra

Kriklerné Lieber Zita
tanító
osztályfőnök - 2. B
Fogadóóra: csütörtök 4. óra

Leipold Renáta
tanár
osztályfőnök - 8. C
informatika, matematika
Fogadóóra: szerda 3. óra

Lénártné Makray Klára
tanár
osztályfőnök - 5. B
magyar nyelv és irodalom, történelem
Fogadóóra: szerda 3. óra

Ligetfalvi Lilla
tanító
tanulószoba

Lombos Tamásné
tanító
osztályfőnök - 3. A
Fogadóóra: péntek 2. óra

Mayer Brigitta
tanító
osztályfőnök - 2. A
Fogadóóra: hétfő 2. óra

Mim Hajnalka
tanár
magyar nyelv és irodalom, német nemzetiségi nyelv

Mohácsiné Orbán Ibolya
tanító
osztályfőnök - 3. C
Fogadóóra: hétfő 2. óra

Nagy Anita
Fogadóóra: hétfő 2. óra

Nagyné Kraáh Beáta
tanár
magyar nyelv és irodalom
Fogadóóra: hétfő 4. óra

Ódor Eleonóra
tanár
osztályfőnök - 8. A
ének-zene, matematika
Fogadóóra: kedd 3. óra

Orosz Gábor
tanár
földrajz, természetismeret
Fogadóóra: 0. óra után

Oszvald Istvánné
iskolatitkár

Patócs Zsolt
Fogadóóra: szerda 4. óra

Piskor Bianka
könyvtáros

Pokol Lajos
tanár
osztályfőnök - 6. C
biológia, testnevelés
Fogadóóra: péntek 2. óra

Polgár Zsuzsanna
tanító
napközi - 2. C
ének-zene, technika és életvitel

Pollák Judit
tanár
ének-zene
Fogadóóra: csütörtök 5. óra

Ribly Péter Pálné
tanító
napközi - 1. C
technika és életvitel
Fogadóóra: péntek 4. óra

Rós Gábor
tanár
fizika

Rósné Molnár Anita
tanár
osztályfőnök - 5. D
kémia, matematika
Fogadóóra: kedd 3. óra

Dr. Rostáné Jakab Edit
tanár
angol nyelv
Fogadóóra: szerda 1. óra

Salamon László
tanár
testnevelés
Fogadóóra: hétfő 4. óra

Schmidt Beatrix
tanító
német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: csütörtök 1. óra

Schmidtné Rittinger Györgyi
tanító
német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: csütörtök 5. óra

Stenczer Péter Pál
tanár
osztályfőnök - 7. D
angol nyelv
Fogadóóra: szerda 5. óra

Szabó Róbertné
tanító
napközi - 4. B
testnevelés
Fogadóóra: hétfő 5. óra

Szilágyi Imre
karbantartó

Takács Kristóf
Fogadóóra: péntek 6. óra

Tőke Judit
iskolatitkár

Tóthné Wéber Julianna
tanító
osztályfőnök - 4. B
német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: kedd 4. óra

Varga Ágnes
tanító
osztályfőnök - 1. B
Fogadóóra: csütörtök 2. óra

Varga Bernadett
tanító
osztályfőnök - 4. C
angol nyelv
Fogadóóra: csütörtök 3. óra

Vargáné Erős Éva
Fogadóóra: kedd 5. óra

Varró Gábor
tanár
osztályfőnök - 7. B
testnevelés
Fogadóóra: szerda 3. óra

Wéberné Kiss Ágota
tanár
osztályfőnök - 6. A
matematika, testnevelés
Fogadóóra: hétfő 6. óra

Wolfart Anna
tanár
német nemzetiségi nyelv

Zsinkóné Gettó Lívia
tanító
angol nyelv
Fogadóóra: hétfő 1. óra