Munkatársak
Amrein-Werner Hajnalka
Iskolapszichológus
Antal Norbert
Uszodamester
Babocsay Csilla
Tanár
osztályfőnök, természetismeret, testnevelés
Balogh Tünde
Tanár
rajz és vizuális kultúra
Bárkányi Tamásné
Tanár
napközi, technika és életvitel
Cselikné Juhász Ildikó
Intézményvezető
Tanár, magyar nyelv és irodalom
Csepregi Tamás
Tanító
osztályfőnök
Cserné Méhn Andrea
Tanító
osztályfőnök
Csigi Tamás
Tanár
tanulószoba
Csondor Norbert
Tanító
napközi, testnevelés
Czuppon Anita
Tanár
osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, magyar hon és népismeret
Deme Márta Erika
Portás
Dömötör Márk
Tanító
napközi, angol nyelv, testnevelés
dr. Bereczné Kordás Ibolya
Tanár
történelem
Dr. Rostáné Jakab Edit
Tanár
osztályfőnök,
angol nyelv
Dunai Katalin
Tanító
osztályfőnök
Egres-Szűcs Andrea
Gazdasági ügyintéző
Fischer Adrienn
Tanár
osztályfőnök, német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Gerdei Katalin
Tanár
osztályfőnök, ének-zene, történelem
Gungl Miklós
Udvaros
Gyenisné Kacskovics Dóra
Tanító
napközi, ének-zene, etika, rajz és vizuális kultúra, technika és életvitel
Gyúró Dénes
Tanító
etika, digitális kultúra, testnevelés
Gyúróné Juhász Anita
Tanító
Helesfayné Lajtai Csilla
Tanító
osztályfőnök
Hidvégi Renáta
Takarító
Horváth Ágnes
Tanár
osztályfőnök, német nemzetiségi nyelv
Istokovicsné Hegedüs Mónika
Tanár
osztályfőnök, német nemzetiségi nyelv
Jerneyné Szobota Erika
Tanító
napközi, etika
Kissné Rohn Anita
Tanító
német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Klajbárné Fábián Aranka
Takarító
Kleicsné Wunderlich Viktória
Tanító
osztályfőnök, német nemzetiségi nyelv
Knapp Gábor
Portás
Köröspartiné Darvas Tímea
Tanár
osztályfőnök, német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Kovács Lóránt Levente
Napközi
Kriklerné Lieber Zita
Tanító
osztályfőnök
Leipold Renáta
Intézményvezető helyettes
Tanár, digitális kultúra
Lénártné Makray Klára
Tanár
magyar nyelv és irodalom
Lombos Tamásné
Tanító
osztályfőnök, testnevelés
Ludl Anikó
Tanító
napközi,
német hon és népismeret, rajz és vizuális kultúra, technika és életvitel
Major Erik
Tanár
angol nyelv, földrajz, természetismeret
Márkus Andrea
Napközi
Mayer Brigitta
Tanító
osztályfőnök
Mohácsiné Orbán Ibolya
Tanító
osztályfőnök
Nagyné Kraáh Beáta
Tanár
magyar nyelv és irodalom, tanulószoba
Ódor Eleonóra
Tanár
osztályfőnök,
ének-zene, matematika
Oszvald Istvánné
Iskolatitkár
Palotainé Mim Hajnalka
Tanár
magyar nyelv és irodalom, német nemzetiségi nyelv
Patartics Mátyás
Karbantartó
Pokol Lajos
Tanár
osztályfőnök,
testnevelés
Pollák Judit
Tanár
ének-zene, történelem
Rémes-Szabó Erika
Pedagógiai asszisztens
Ribly Péter Pálné
Tanító
napközi,
technika és életvitel
Rittinger Györgyi
Intézményvezető helyettes
Tanító, német nemzetiségi nyelv
Rósné Molnár Anita
Tanár
Matematika
Salamon László
Tanár
testnevelés
Schmidt Beatrix
Tanító
német nemzetiségi nyelv
Specht Attila
Rendszergazda
Stenczer Péter Pál
Tanár
osztályfőnök,
angol nyelv
Takács Kristóf
Tanár
biológia, kémia
Tőke Judit
Iskolatitkár
Török-Kirner Katalin
Uszodamester
Tóth Brian Oliver
Tanár
angol nyelv, fizika, tanulószoba
Tóth Nikoletta
Tanár
napközi, biológia, környezetismeret
Tóthné Wéber Julianna
Tanító
osztályfőnök,
német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Varga Ágnes
Tanító
osztályfőnök
Varga Bernadett
Tanító
osztályfőnök,
angol nyelv
Varga-Piskor Bianka
Könyvtáros
Vargáné Erős Éva
Tanító
napközi,
etika
Vékony Dóra
Tanár
német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Wéberné Kiss Ágota
Tanár
osztályfőnök,
matematika, testnevelés
Wolfart Anna
Tanár
német nemzetiségi nyelv
Zsinkóné Gettó Lívia
Tanító
angol nyelv