Munkatársaink

  • Mind
  • technikai munkatárs
  • tanár
  • tanító
  • vezetőség
Antal Norbert
Uszodamester

Babocsay Csilla
Tanár
osztályfőnök
természetismeret, testnevelés
Fogadóóra: szerda 5. óra

Bárkányi Tamásné
Tanár
tanulószoba, technika és életvitel
Fogadóóra: kedd 1. óra

Baumann Zoltán
Tanító
napközi
Fogadóóra: péntek 6.óra

Bentzik Kinga
Tanár
tanulószoba

dr. Bereczné Kordás Ibolya
Tanár
történelem
Fogadóóra: hétfő 2. óra

Bornemissza István
Uszodamester

Cselikné Juhász Ildikó
Intézményvezető
Tanár
magyar nyelv és irodalom
Fogadóóra: szerda 2. óra

Csepregi Tamás
Tanító
osztályfőnök
Fogadóóra: szerda 4. óra

Cserné Méhn Andrea
Tanító
osztályfőnök
Fogadóóra: szerda 2. óra

Csondor Norbert
Tanár
napközi
Fogadóóra: szerda 4. óra

Dömötör Márk
Tanító
napközi
Fogadóóra: péntek 6. óra

Dunai Katalin
Tanító
osztályfőnök
Fogadóóra: kedd 2. óra

Egres-Szűcs Andrea
Gazdasági ügyintéző

Fischer Adrienn
Tanár
napközi
Fogadóóra: kedd 5. óra

Gerber Mátyás
Rendszergazda

Gerdei Katalin
Tanár
osztályfőnök
ének-zene, történelem
Fogadóóra: kedd 5. óra

Gyenisné Kacskovics Dóra
Tanító
napközi
Fogadóóra: hétfő 5. óra

Gyúró Dénes
Tanító
napközi
Fogadóóra: szerda 5. óra

Gyúróné Juhász Anita
Tanító
napközi

Gyuróné Müller Beáta
Intézményvezető-helyettes, Tanár, Tanító
német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: hétfő 3. óra

Harasztiné Gungl Marianna
Tanár
német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: szerda 3. óra

Dr. Hardicsayné Dani Gizella
Tanár
osztályfőnök
biológia, földrajz, természetismeret
Fogadóóra: csütörtök 2. óra

Hegedűs Zoltán
Tanár
rajz és vizuális kultúra

Helesfayné Lajtai Csilla
Tanító
osztályfőnök
Fogadóóra: hétfő 5. óra

Hidvégi Renáta
Takarító

Horváth Ágnes
Tanár
osztályfőnök
német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: hétfő 3. óra

Istokovicsné Hegedüs Mónika
Tanár
osztályfőnök
német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: hétfő 3. óra

Jerneyné Szobota Erika
Tanító
napközi
Fogadóóra: hétfő 5. óra

Kissné Rohn Anita
Tanár
német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: csütörtök 4. óra

Klajbárné Fábián Aranka
Takarító, Kézbesítő

Kleicsné Wunderlich Viktória
Tanító
osztályfőnök
német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: hétfő 3. óra

Knapp Gábor
Portás

Köröspartiné Darvas Tímea
Tanár
osztályfőnök
német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: péntek 4. óra

Kriklerné Lieber Zita
Tanító
osztályfőnök
Fogadóóra: csütörtök 4. óra

Leipold Renáta
Tanár
informatika, matematika
Fogadóóra: szerda 3. óra

Lénártné Makray Klára
Tanár
osztályfőnök
magyar nyelv és irodalom, történelem
Fogadóóra: szerda 3. óra

Lombos Tamásné
Tanító
osztályfőnök
Fogadóóra: péntek 2. óra

Mayer Brigitta
Tanító
osztályfőnök
Fogadóóra: hétfő 2. óra

Mohácsiné Orbán Ibolya
Tanító
osztályfőnök
Fogadóóra: hétfő 2. óra

Nagy Anita
Tanár
magyar nyelv és irodalom, német hon és népismeret
Fogadóóra: hétfő 2. óra

Nagyné Kraáh Beáta
Tanár
magyar nyelv és irodalom
Fogadóóra: hétfő 4. óra

Ódor Eleonóra
Tanár
osztályfőnök
ének-zene, matematika
Fogadóóra: kedd 3. óra

Orosz Gábor
Tanár
földrajz, természetismeret
Fogadóóra: 0. óra után

Oszvald Istvánné
Iskolatitkár

Palotainé Mim Hajnalka
Tanár
magyar nyelv és irodalom, német nemzetiségi nyelv

Patócs Zsolt
Tanár
testnevelés
Fogadóóra: szerda 4. óra

Piskor Bianka
könyvtáros

Pokol Lajos
Tanár
osztályfőnök
biológia, testnevelés
Fogadóóra: péntek 2. óra

Polgár Zsuzsanna
Tanító
napközi

Pollák Judit
Tanár
ének-zene
Fogadóóra: csütörtök 5. óra

Révész Csaba
Tanár
fizika

Ribly Péter Pálné
Tanító
napközi
Fogadóóra: péntek 4. óra

Rósné Molnár Anita
Tanár
osztályfőnök
kémia, matematika
Fogadóóra: kedd 3. óra

Dr. Rostáné Jakab Edit
Tanár
osztályfőnök
angol nyelv
Fogadóóra: szerda 1. óra

Salamon László
Tanár
testnevelés
Fogadóóra: hétfő 4. óra

Schmidt Beatrix
Tanító
német hon és népismeret, német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: csütörtök 1. óra

Schmidtné Rittinger Györgyi
Intézményvezető-helyettes, Tanító
német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: csütörtök 5. óra

Stenczer Péter Pál
Tanár
osztályfőnök
angol nyelv
Fogadóóra: szerda 5. óra

Szabó Róbertné
Tanító
napközi
Fogadóóra: hétfő 5. óra

Szilágyi Imre
Karbantartó

Takács Kristóf
Tanár
kémia
Fogadóóra: péntek 6. óra

Tőke Judit
Iskolatitkár

Tóthné Wéber Julianna
Tanító
osztályfőnök
német nemzetiségi nyelv
Fogadóóra: kedd 4. óra

Varga Ágnes
Tanító
osztályfőnök
Fogadóóra: csütörtök 2. óra

Varga Bernadett
Tanító
osztályfőnök
angol nyelv
Fogadóóra: csütörtök 3. óra

Vargáné Erős Éva
Tanító
napközi
Fogadóóra: kedd 5. óra

Varró Gábor
Tanár
osztályfőnök
testnevelés
Fogadóóra: szerda 3. óra

Wéberné Kiss Ágota
Tanár
osztályfőnök
matematika, testnevelés
Fogadóóra: hétfő 6. óra

Wolfart Anna
Tanár
német nemzetiségi nyelv

Zsinkóné Gettó Lívia
Tanító
angol nyelv
Fogadóóra: hétfő 1. óra